Zebranie z Rodzicami uczniów przyjętych do klasy pierwszej

Uprzejmie informujemy, iż zebranie z Rodzicami uczniów przyjętych do klasy pierwszej odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy!

Osiągnięcia uczniów ZSO nr 6 w roku szkolnym 2013\2014


Z przyjemnością prezentujemy laureatów konkursów z Gimnazjum nr 10, Gimnazjum nr 25, Szkoły Podstawowej nr 49 oraz XV Liceum Ogólnokształcącego, czyli całego naszego zespołu szkół. Wszystkim uczniom jeszcze raz gratulujemy!

LAUREACI KONKURSÓW

2013/2014

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

  1. 1. Michał Kubica
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Zwycięzca etapu szkolnego konkursu „Sierpień 1980”
  1. Zwycięzcami szkolnych etapów konkursów wojewódzkich są:
  • Patryk Wojciechowski
    • Konkurs Polonistyczny
    • Konkurs  Języka Niemieckiego
    • Konkurs Chemiczny
  • Giulio De Lisi
    • KonkursJęzyka Angielskiego
  • Michał Kleina i Adam Baranowski
    • Konkurs „Sierpień 1980”
  • Przemek Rathnow
    • Konkurs Informatyczny
    • 8 miejsce w XVIII Otwartych Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
  1. Sara Lubner i Klaudia Press
  • 1 miejsce w konkursie szkolnym na prezentację w ramach Tygodnia Europejskiego „Co Gdynia zyskała dzięki funduszom europejskim”
  1. Szkolny Konkurs Wiedzy o Francji
  • Oskar Nguyen Hu – I miejsce
  • Michał Kubica – II miejsce
  • Marta Biniek – III miejsce
  1. 5. Patrycja Marciniak
  • I miejsce w Konkursie Pięknego Czytania w Jęz. Niemieckim
  1. Olimpiada Odczytywania Mowy z Ust – Sławno 2014
  • Klaudia Gnyska - III miejsce
  • Dawid Konkol – IV miejsce

oraz I miejsce drużynowo

  1. Rejonowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • Patryk Wojciechowski
  • Maksymilian Łapiński
  • Konrad Piotrowski
  1. Wiktoria Adamczyk – wyróżnienie w konkursie „Odkrywamy talenty na Pomorzu”.
  2. Karolina Małkiewicz – wyróżnienie w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy dla uczniów niepełnosprawnych szkół ponadgimnazjalnych.
  3. Marsz na orientację  i gra terenowa „Nowe Czaple 2014”:
  • Dawid Konkol
  • Klaudia Gnyska
  • Natalia Chodak
  • Jakub Ruciński
  • Sylwia Gierszewska
  • Anna Komar

KONKURSY CZYTELNICZE

 

  1. Konkurs czytelniczy „W świecie magii i przygód Harrego Pottera”
  • Michał Kubica – I miejsce
  • Michał Kleina i Patrycja Kamińska – II miejsce
  • Oktawia Wilk – III miejsce
  1. Konkurs mitologiczny „ Na uczcie u władców Olimpu”
  • Adam Bartłomiejczyk – I miejsce
  • Wojciech Owerko – II miejsce
  • Jędrzej Langowski – III miejsce
  1. Konkurs „Wiedzy o książce i bibliotece”
  • Wiktoria Lewandowska, Filip Natucki, Klaudia Zielińska – I miejsce
  • Dawid Wasielewski – II miejsce
  • Dominika Maciąg – III miejsce

 

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

  1. Szkolny Konkurs Fotograficzny „Pod dachami Paryża”
  • Milena Kamińska – I miejsce
  • Wiktoria Adamczyk – II miejsce
  • Michał Kubica – III miejsce
  1. Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
  • I miejsce - kl.IIIA i IIIC za „Wiązankę świąteczną”
  • II miejsce – kl.IB
  • III miejsce – kl.IIB
  1. 3. Zespół „Krasnoludki” ze SP dla Dzieci Niedosłyszącychw składzie:

Piotr Rozbicki, Natalia Szarafin, Agnieszka Konkol, Karolina Milewska, Zuzanna Białek, Marcelina Rynkowska, Krzysztof Pietrzykowski

  • I miejsce w IX Międzyszkolnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcychza przedstawienie „Pinokio”
  • w XIII Gdyńskim Przeglądzie Twórczości Teatralnej „My zaczarowani teatrem” -  liczne nagrody i pamiątkowe dyplomy
  1. VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy lasu”. Wyróżnienie otrzymały:
  • Marcelina Rynkowska, Zuzanna Błajek, Karolina Milewska
  1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”
  • I miejsce w szkole Bartosz Pruński(IIIC)
  • I miejsce w Liceum Wernika Wójcik (II LN)
  1. Szkolny Konkurs Fotograficzny z okazji Światowego Dnia Turystyki
  • Jakub Choszcz - I miejsce
  • Klaudia Zielińska – II miejsce
  • Paulina Kozłowska – III miejsce
  1. Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Widziane z bliska”
  • Weronika Wójcik
  1. III Międzyszkolny Kabareton Młodych – konkurs miejski dla szkół podstawowych z Gdyni
  • klasa IVci VIcSP: Dawid Konkol,Weronika Bielska, Emilia Cichosz, Oliwia Małkowska, Paweł Wujkowski.

 

 

 

 

 

 

WOLONTARIAT

  • Oktawia Wilk
  • Wiktoria Adamczyk
  • Przemek Rathnow
  • Kacper Marszałek

 


 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2013\2014

 

TURNIEJE, ZAWODY, KONKURSY I OLIMPIADY SPORTOWE

 

  • Wojewódzka Gimnazjada  Lekkoatletyczna
    • bieg na 300 m – IV miejsce
    • bieg na 1000 m – I miejsce
    • bieg na 100 m – III miejsce
    • Gdyńska Liga Lekkoatletyczna
      • bieg na 50 m dziewcząt – I miejsce
      • bieg na 50 m chłopców – I miejsce
      • Mistrzostwa Gdyni w piłce koszykowej
        • chłopców – II miejsce
        • dziewcząt – V miejsce
        • Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
          • chłopcy – etap rejonowy – I miejsce
          • dziewczęta – etap rejonowy – V miejsce
          • Półfinał XV Wojewódzkiej Gimnazjady Młodz. Szkol. wdrużynowym tenisie stołowym
            • dziewczęta – III miejsce
            • Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Bowlingu
              • dziewczęta – III miejsce
              • Rejonowe Igrzyska Unihokeja
                • dziewczęta – I miejsce
                • chłopcy – I miejsce
                • Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego
                  • dziewczęta  - I miejsce
                  • chłopcy – I miejsce
                  • rejonowe Rozgrywki Piłki Ręcznej
                    • dziewczęta – II miejsce
                    • Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kolarstwie Szosowym
                      • Kacper Wiszniewski

 

 

 

LISTA ZWYCIĘZCÓW:

 

Basia Szczupan

Kacper Marszałek

Kacper Rasmus

Przemek Rathnow

 

Agnieszka Pełkowska

Paulina Sianowska

Laura Wołcz

Zuzanna Dziób

Julia Kowalczuk

Natalia Suchoparska

 

Zuza Kaźmierczak

Natalia Kłosinska

Monika Baran

Sylwia Gierszewska

Eliza Fronszczyk

Karolina Machol

Dominika Machol

Anita Mazur

Paulina Guzikowska

Oliwia Cegiełka

Natalia Zakrent

Nicola Szlachcikowska

Patrycja Marciniak

Natalia Fidecka

Barbara Kamińska

Bartek Borzyszkowski

Ernest Kłopotek

Michał Szarnecki

Maciej Kaczmarek

Kacper Lewandowski

Patryk Suworow

Patryk Skowroński

Dawid Podedworny

Maksymilian Łapinski

Jonatan Pasieka

Kacper Białk

Adam Baranowski


Opracowanie:

Renata Konecka

Wakacje!

Wszystkim naszym uczniom życzymy fantastycznych, niezapomnianych i bezpiecznych wakacji ! Do zobaczenia we wrześniu!

Rekrutacja 2014

Informacje dotyczące oferty szkoły na rok szkolny 2014/2015 tutaj i tutaj.

Ankieta rekrutacyjna dla kandydatów do gimnazjum tutaj.

Prezentacja szkoły "na wesoło"  tutaj.


Uroczyste zakończenie roku szkolnego


Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014:

  • klasy III - czwartek (26 czerwca 2014) godz. 15.45
  • klasy I i II - piątek (27 czerwca 2014) godz. 10.30

Kiermasz używanych podreczników - przypominamy!

Przypominamy, że jutro ( 24 czerwca, wtorek ) w godzinach 9.30 - 11.30 odbędzie się w szkole kiermasz używanych podręczników.

Informacja dla Rodziców przyszłych pierwszoklasistów!

Rodzice przyszłych gimnazjalistów będą mogli zakupić używane podręczniki dla klasy I dnia 4 lipca 2014 roku (piątek) w godzinach 11.00-14.00 na parterze szkoły.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information