Uczniowie naszego gimnazjum realizują  program „Ekonomia na co dzień” w ramach zajęć z podstaw przedsiębiorczości, który został opracowany  przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Głównymi zadaniami tego programu jest  przygotowanie młodzieży do pełnienia przyszłych ról społecznych, przede wszystkim roli przedsiębiorcy, pracownika oraz członka zespołu pracującego na rzecz wspólnot.

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy IIA - Paulina Puzio, Wiktoria Gołąbek i Arkadiusz Koszałka dostali się do OGÓLNOPOLSKIEGO FINAŁU KONKURSU Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI "GIMNAZJALNE POTYCZKI" organizowanego przez NBP i Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości jako jedna z 15 drużyn z całej Polski!

Ostatni etap zmagań odbędzie się w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Warszawie 10 marca 2017 roku.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!