W czwartek 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Papieski. Dzieci wzięły czynny udział w przygotowaniach do tego wyjątkowego Dnia, efektem ich pracy pod kierunkiem p. Hanny Hyży oraz p. Szymona Lewandowskiego był Apel - Wspomnienie o Św. Janie Pawle II. W trakcie tego spotkania podziwialiśmy popisy artystyczne uczniów klasy czwartej i gimnazjalistów. Obejrzeliśmy krótkie impresje filmowe przygotowane przez p. Adriannę Abramowicz, dzięki którym w skupieniu mogliśmy przypomnieć sobie lub poznać nauki płynące z pontyfikatu Papieża Polaka.