Reprezentująca nasze Gimnazjum drużyna z klasy III A w składzie: Daria Lemańczyk, Arek Koszałka, Jakub Pobłocki oraz Romek Repeka bierze udział w II edycji konkursu debat oksfordzkich Młodzi debatują, przeznaczonym dla uczniów i uczennic gdyńskich oddziałów gimnazjalnych oraz siódmych klas szkół podstawowych.  23 lutego uczniowie brali udział w szkoleniu regulaminowym i  warsztatach prowadzonych przez Klub Debat Ars Bene Dicendi działający przy Instytucie Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Spotkanie, które odbyło się w IX LO było okazją do poznania innych drużyn oraz naszej licealnej mentorki Kamili, odbyła się również próbna debata i losowanie konkursowych tez. Finałowy Turniej Debat odbędzie się 16 marca w VI LO.

Justyna Jellonnek

DMC Firewall is a Joomla Security extension!