Warsztaty z doradztwa zawodowego

W ostatni wtorek uczniowie z klasy III A odwiedzili Centrum Talentów znajdujące się Gdańsku, w nowoczesnym biurowcu Olivia Six. Warto dodać, że to jedyne takie centrum doradztwa zawodowego dla młodzieży i dorosłych w Polsce. Uczniowie skorzystali z ciekawych warsztatów pt. Poznaj siebie – poznaj swoje talenty. Następnie udaliśmy się do pobliskiej biblioteki i czytelni Uniwersytetu Gdańskiego. Uczniowie poznali zasady korzystania z tego nowoczesnego obiektu oraz obejrzeli ciekawy zbiór reprintów.  Wycieczka była świetnym przygotowanie do czekającej ich, po wakacjach, nauki w szkołach średnich.

Justyna Jellonnek