W poniedziałek 15 października odbyły się w naszej szkole prawybory samorządowe pod hasłem " MŁODZI  GŁOSUJĄ". Uczniowie wybierali przyszłego prezydenta miasta Gdyni. W głosowaniu wzięło udział 59 osób w tym nauczyciele i uczniowie SP 53, Gimnazjum 10 i szkoły dla dzieci niedosłyszących. Ci ostatni zjawili się przy urnie ze 100 procentową frekwencją. Dużym zaangażowaniem wykazali się nasi licealiści,którzy pod czujnym okiem pani Ani Gradowskiej przygotowali całe wydarzenie. Pokazali,że są już gotowi,  aby wziąć udział w prawdziwych wyborach.

Wyniki wyborów:
Horała Marcin - 6 głosów
Kowalczuk Łukasz - 6 głosów
Strzelczyk Marcin - 4 głosy
Szczurek Wojciech - 37 głosów
Zmuda- Trzebiatowski Zygmunt - 4 głosy

Jednogłośnie wygrał pan Wojciech Szczurek- gratulujemy.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!