W piątek na miłe zakończenie tygodnia wybraliśmy się na Polankę Redłowską i plażę gdyńską na gry i zabawy integracyjne z pierwszymi klasami . W zabawach uczestniczyły dwie klasy pierwsze I a i I b wraz z wychowawcami i szkolnym pedagogiem panią Asią Bożek. Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od Polanki Redłowskiej i plaży w Radłowie, gdzie uczniowie dumnie wznosili swoje piaskowe trofea oraz wymyślali bojowe okrzyki .Trzeba przyznać ,że śmiechu było co nie miara i jeden pomysł wyprzedzał drugi. Pani pedagog urozmaicała czas atrakcyjnymi zabawami, jak na przykład przejście przez most , który musiał jak najdłużej się utrzymać . Wszyscy świetnie się bawili i wcale nie mieli zamiaru szybko wracać do domu .Po wspólnych zabawach klasa I b z wychowawcą zrobiła sobie jeszcze spacer Bulwarem nadmorskim ,który zakończył się pysznymi lodami .Bardzo dziękujemy pani Asi, naszej pedagog za mile spędzony dzień i Jej pomysły na zintegrowanie naszych dzieci . Pod koniec września  planujemy jeszcze jeden taki dzień na wspólną zabawę .

Aleksandra Grabowska- Stosik

wychowawca klasy I b