Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"

31 marca uczniowie klasy II A i II B wzięli udział w zajęciach z edukacji prawnej w ramach programu „Adwokat przydaję się w życiu”. Zajęcia prowadził Pan Łukasz Kodłubański, aplikant adwokacki, który przedstawił podstawowe informacje dotyczące prawa karnego, rodzinnego i cywilnego. Wybrał zagadnienia z którymi uczniowie mogą się potencjalnie skonfrontować . Młodzież przekonała się, że prawo odnosi się do wielu codziennych sytuacji a jego nieznajomość szkodzi i nie może nas usprawiedliwiać. Zajęcia bardzo podobały się naszym uczniom a poruszane tematy wywoływały żywą dyskusję.  

Justyna Jellonnek

                         Europa da się lubić,

                   Europa da się śpiewać…

 

Gimnazjum Nr 10 w Gdyni  wraz z Klubem Marynarki Wojennej „Riwiera" w Gdyni zapraszają uczniów 5-6 klas szkół podstawowych                    

oraz uczniów gimnazjów gdyńskich do udziału w kolejnej edycji Konkursu Piosenki Europejskiej Gdynia 2017

ZAPRASZAMY !!!

 

Konkurs odbędzie się 27.04.2017r. (czwartek) o godz. 1000  w Gimnazjum Nr 10 w Gdyni.

Szczegółowy przebieg konkursu  oraz regulamin dostępny jest na stronach:

Kartę zgłoszenia należy przesłać faksem nr (058) 622 - 88 - 99 do 24.04.2017 r.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6

81 - 453 Gdynia, ul. Gen. J. Hallera 9

Katarzyna Taranda Tel. 600-951-821;  Szymon Lewandowski Tel. 664-978-235

Karta zgłoszenia

Regulamin KPE

 
 
Fotorelacja z konkursu tutaj.    
 
Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 6-7 kwietnia odbyła się XVI edycja Teatraliow 2017. Jury w składzie: p. Teresa Wasiak, p. Paweł Ziegert, p. Anna Wojtek Tarasiewicz, p. Małgorzata Folkierska Żukowska, p. Szymon Lewandowski przyznało następujące nagrody: 
 
I msc. dla zespołu Bambo ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi za spektakl Bajka o siennej nutce
 
II msc. dla zespołu Gwiazdy z 13stki za Szkoły Podstawowej nr 13  w Gdyni za spektakl Zamieszanie w krainie bajek.
 
III msc. dla zespołu Chicas fresas ze Szkoły Podstawowej nr 34  w Gdyni za spektakl Czerwony Kapturek szuka Księcia.
 
Wyróżnienie dla zespołu Kropelka z Klubu 43. BLotM w Gdyni za spektakl Duszkobranie.
 
Wyróżnienie dla zespołu Ikarek z Klubu 43. BLotM za spektakl Dziadek do orzechów.
 
Nagroda specjalna dla zespołu Fabryka pomysłów z Gimnazjum nr 11 w Gdyni za spektakl Balladyna.
 
Jury zdecydowało się również przyznać 4 indywidualne nagrody aktorskie, a otrzymali je:
 
Paulina Napierała z SP nr 34 w Gdyni
Luiza Natzke z SP nr 13 w Gdyni
Zuzia Szulist z SP nr 10 w Rumi
Marceli Bisewski z SP nr 10 w Rumi
 
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.
 

Informacja dla rodzica i ucznia

  1. 19,20,21 kwietnia 2017 roku uczniowie przychodzą na godzinę 8.40.
  2. Obowiązuje strój galowy!
  3. Egzaminy kończą się 12.30 – 13.00.
  4. Proszę aby każdy uczeń miał przy sobie:  legitymację, chusteczki do nosa, długopis z czarnym tuszem, na 20 kwietnia - matematyka- linijkę,  drugie śniadanie.
  5. Na salę nie wolno wnosić urządzeń telekomunikacyjnych !!!!!

Drodzy rodzice, w najbliższy wtorek 11 kwietnia zapraszamy na konsultacje w godz. 17:00-18:00. Rodziców klasy III na godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie z p. dyrektor J. Kasperek - Sut. Spotkanie odbędzie się w świetlicy szkolnej i dotyczyć będzie przebiegu egzaminu gimnazjalnego.

CZWARTEK 6 KWIETNIA 2017

GODZ.

TYTUŁ

NAZWA ZESPOŁU

SZKOŁA

OPIEKUN

9:00

Duszkobranie

Kropelka

43.BLoM

p. Elżbieta Majchrowska

9:45

Dziadek do orzechów

Ikarek

43.BLoM

p. Marzena Gajlewicz

10:00

Czerwony Kapturek szuka Księcia

Chicas fresas

SP nr 34

p. Barbara Sieńkowska

10:40

Zamieszanie w krainie bajek

Gwiazdy z 13-stki

SP nr 13

p. Magdalena Formella – Rusek, p. Katarzyna Kłosińska

11:30

Samotny wśród bliskich

Szczęśliwa Trzynastka

 SP nr 48

p. Zofia Urbańska

Przerwa techniczna 12:00- 12:30

12:30

Balladyna

Fabryka pomysłów

Gimnazjum nr 11

 p. Oliwia Dajnowiec

13:00

Bajka o sennej nutce

Bambo

SP nr 10 Rumia

p. Anna Bronowicka

14:00

Moulin Rouge

Bralo

IALO

p. Joanna Brańska - Tarasiuk

 

Od godz. 15:00 do 16:30 obrady jury

Ogłoszenie wyników w czwartek 6 kwietnia o godz. 17:00 w Kino Teatrze Grom.

W związku z odbywającymi się w dniach 10-12 kwietnia rekolekcjami informujemy, iż w te dni zmianie ulega plan lekcji. Dokładne informacje przekażą uczniom wychowawcy. Nauki rekolekcyjne odbywają się w parafii Chrystusa Miłosiernego na Płycie Redłowskiej o godz. 11:00.

Rekrutacja trwa od 30 marca do 28 kwietnia 2017 roku do godz. 15.00. Wszystkie dokumenty rekrutacyjne należy złożyć w sekretariacie szkoły. Dokumenty są do pobrania na naszej stronie internetowej w zakładce "Rekrutacja" oraz dostępne są w sekretariacie szkoły.

Szczegółowe informacje na stronie gdynia.pl:

Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018

Zapraszamy na stronę nowej szkoły www.sp53gdynia.pl

JSN Kido template designed by JoomlaShine.com
Our website is protected by DMC Firewall!