LAUREACI KONKURSÓW

OSIĄGNIĘCIA

2015/2016

Konkursy przedmiotowe

 

  1. Zwycięzca szkolnego Konkursu Języka Angielskiego

- Jędrzej Langowski III A

 

  1. VII Pomorski Konkurs Poetycki „Niektórzy lubią poezję…” – II SEM

- 1 m. Dominika Maciąg III A

- wyróżnienie – Joanna Grzeszczak III B

 

  1. Miejski Konkurs „Gdynia – moja mała ojczyzna” – II SEM

- Jakub Choszcz – 7 miejsce

 

  1. Międzynarodowy Konkurs Polonistyczny „Klasycy Literatury Polskiej – Adama Mickiewicza”

- Wiktoria Czarnecka

- Filip Natucki                                III A wyróżnienia

- Dymitr xxx 

 

  1. II Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II – II SEM

- Martyna Terka

- Arkadiusz Koszałka                      I A wyróżnienia

- Daria Lemańczyk

 

  1. XXIV Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów Niedowidzących i Słabowidzących – II SEM

- Klaudia Gnyska – IV m. – II GN

- Natalia Chodak – VIII m. – II GN

 

  1. Konkurs Mitologiczny „W krainie władców Olimpu” – II SEM

- Aleksandra Krauze I A – I m.

- Adam Bartłomiejczyk III B – II m.

- Arek Koszałka I A – III m.

 

  1. Konkurs Wiedzy o Książce i Bibliotece – II SEM

- Wiktoria Gołąbek I A – Im.

- Natalia Brodnicka I A – II m.

- Piotr Morawski I A – III m.

 

  1. Szkolny Konkurs Wiedzy o Francji - SEM

- Karolina Dykta II A – I m.

- Weronika Szweda III A – II m.

- Paulina Kozłowska III A – III m.

 


LAUREACI KONKURSÓW

OSIĄGNIĘCIA

2014/2015

By poznać to, czego nie znasz, 
musisz iść drogą niewiedzy. 
Aby posiąść to, czego nie posiadasz, 
musisz iść drogą wyrzeczeń. 
Aby być tym, kim jeszcze się nie stałeś, 
musisz iść drogą, na której cię nie ma.

 

LAUREACI KONKURSÓW

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I  LITERACKIE:

 

 

*KONRAD PIOTROWSKI

Zwycięzca szkolnych eliminacji konkursu  matematycznego

 

*KINGA STODOLSKA

Zwyciężczyni szkolnych eliminacji konkursu języka niemieckiego

 

*NATALIA KŁOSIŃSKA

*AMELIA SZOSTAK

Zwyciężczyni szkolnych eliminacji konkursu języka polskiego

 

*PATRYCJA HELTMAN

Dyplom za udział w XXV Ogólnopolskich Zawodach Matematycznych

 

*WOJCIECH  OWERKO

Laureat  konkursu poetyckiego   w VI Pomorskim konkursie poetyckim „Niektórzy lubią czytać”

I miejsce :Zwycięzca konkursu mitologicznego ”BLIŻEJ OLIMPU”

IImiejsce :ADAM BARTŁOMIEJCZYK

IIImiejsce: WERONIKA BURDYKIEWICZ

IV miejsce: ALEKSANDRA KRAUZE I JOANNA GRZYSZCZAK

V miejsce: JĘDRZEJ LANGOWSKI

 

 

 

 

 

 

"Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach."

"Czytanie czegoś, na czym można polegać, przynosi pożytek. Czytanie rzeczy różnorodnych sprawia - przyjemność"



"Czytanie jest dla umysłu tym, czym gimnastyka dla ciała."

 

"Książka - to mistrz, co darmo nauki udziela, kto ją lubi - doradcę ma i przyjaciela, który z nim smutki dzieli, pomaga radości, chwilę nudów odpędza, osładza cierpkości."

 

 

 

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KSIĄŻCE I BIBLIOTECE:

 

 

Imiejsce MAJA KARPOWICZ     I  PATRYCJA SZYMAŃSKA

II miejsce MATEUSZ SKONIECZEK

IIImiejsce JANINA DĄBROWSKA

 

*MONIKA BARAN

Wyróżnienie w VI Pomorskim konkursie poetyckim  „Niektórzy lubią poezję”

 

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O FRANCJI

 

I miejsce KAROLINA DYKTA

IImiejsce  ANNA BRONK

IIImiejsce KAROLINA SZYDŁOWSKA

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ODCZYTYWANIA MOWY Z UST

 

III miejsce  dla KLAUDII GNYSKIEJ I DAWIDA KONKOLA

 

 

OKRĘGOWY  KONKURS  „SZKOŁA  MARZEŃ”-LAUREACI:

 

*AMELIA SZOSTAK

*PIOTR ROZBICKI

 

ORAZ DYPLOMY DLA UCZNIÓW:

  • Ø ZUZANNY BŁAJEK
  • Ø AGNIESZKI KONKOL
  • Ø WITOLDA ZALESKIEGO
  • Ø ADAMA BARTŁOMIEJCZYKA
  • Ø JOANNY GRZYSZCZAK
  • Ø JAKUBA CHOSZCZA
  • Ø SANDRY ORLIKOWSKIEJ
  • Ø KAI WILK
  • Ø KACPRA KLEMA
  • Ø PAULINY KOZŁOWSKIEJ
  • Ø DOMINIKI MACIĄG

 

 

Życie to teatrzyk, nikt się nie ogląda, każdy patrzy jak zdobyć główną rolę.

 

MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH

III miejsce za przedstawienie „Złota Rybka”

*DAMIAN TROJAN

*ANETA PYSZNIK-BIELSKA

*ZUZANNA CICHOSZ

*DOMINIK BŁOSZYK

*AGNIESZKA KONKOL

*PIOTR ROZBICKI

*NATALIA SZERAFIN

 

 

KONKURS RYSUNKOWY

I MIEJSCE w konkursie rysunkowym  pt” Kiedy króla boli ząb”

*PATRYK GORYCKI

II MIEJSCE

*AGNIESZKA KONKOL

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

Wyróżnienie dla :* SARY LUBNER

* JUSTYNY ORZOŁ

Za udział w konkursie  „Bronimy życia”

 

 

KONKURS  RECYTATORSKI

WYRÓŻNIENIE DLA *PATRYCJI STEFANOWSKIEJ w konkursie „JP II i wielkie tematy”

 

Aby być wiel­kim mis­trzem, mu­sisz uwie­rzyć, że jes­teś naj­lep­szy. Jeżeli nie jes­teś, uda­waj, że jesteś.

 

JESTEM PRZEKONANA ,ŻE NASI LAUREACI NIE UDAJĄ ŻE SĄ NAJLEPSI  NIKT BOWIEM NIENAZWAŁBY ICH „MISTRZAMI KODOWANIA”

 

MISTRZOWIE KODOWANIA

 

  • JAKUB GEJDEL
  • DAWID ROJEWSKI
  • ERYK WIĘCKOWSKI
  • JĘDRZEJ LANGOWSKI
  • KACPER KLEM
  • MAJA KARPOWICZ
  • ALEKSANDRA KRAUZE
  • JUDYTA GAŁKIEWICZ
  • KAROLINA DYKTA

 

 

W ofiarowaniu siebie najpiękniejsze jest to, 
że to, co do nas wraca 
jest zawsze lepsze od tego, co dajemy. 
Otrzymujemy odpowiedź o wiele bardziej hojną 
niż nasze działanie.

 

WOLONTARIAT

 

  • Ø JUSTYNA ORZOŁ
  • Ø MONIKA BARAN
  • Ø KLAUDIA PRESS
  • Ø MAREK GIL
  • Ø SARA LUBNER
  • Ø EWA JAŃCZAK
  • Ø KLAUDIA RUTKOWSKA
  • Ø MARLENA KWIATKOWSKA

 

 

 

 

 

Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca.

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

 

TURNIEJE, ZAWODY, KONKURSY I OLIMPIADY SPORTOWE:

 

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH  W LEKKIEJ ATLETYCE:

 

GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA:

I miejsce bieg na 50m

*ZUZANNA KAŹMIERCZAK  -I  miejsce bieg na 100m

III miejsce bieg na 300m

 

*ADRIAN MARSZAŁEK III miejsce rzut oszczepem

 

*WERONIKA BURDYKIEWICZ –I miejsce w pchnięciu kulą

 

WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

*ZUZANNA KAŹMIERCZAK –I miejsce w sztafecie 4*100m

VI miejsce –bieg na 100m

 

REJONOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM

I miejsce *MICHAŁ SZARNECKI

*MACIEJ KACZMAREK

*NORBERT KOKOWSKI

*KACPER LEWANDOWSKI

*ŁUKASZ BRZEZIŃSKI

 

 

II miejsce *NATALIA KŁOSIŃSKA

*SYLWIA GIERSZEWSKA

*MONIKA BARAN

 

MISTRZOSTWA GDYNI W TENISIE STOŁOWYM  IV miejsce

*Kokowski Norbert

*Kaczmarek Maciej

*Lewandowski Kacper

*Łukasz Brzeziński

 

 

MISTRZ WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO w kategorii KOLARSTWO SZOSOWE

 

  • Ø KACPER WISZNIEWSKI –junior młodszy

IV miejsce o Puchar Polski w KOZIEGŁOWACH

 

 

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI I NORDIC WALKING

 

*NATALIA CHODAK  - III miejsce

 

 

REJONOWY TURNIEJ  BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

WYRÓŻNIENIE DLA *JAKUBA OKUNIEWSKIEGO

*FILIPA ŁAPIŃSKIEGO

*JAKUBA SKĄPSKIEGO

2013/2014

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

  1. 1. Michał Kubica
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Zwycięzca etapu szkolnego konkursu „Sierpień 1980”
  1. Zwycięzcami szkolnych etapów konkursów wojewódzkich są:
  • Patryk Wojciechowski
    • Konkurs Polonistyczny
    • Konkurs  Języka Niemieckiego
    • Konkurs Chemiczny
  • Giulio De Lisi
    • KonkursJęzyka Angielskiego
  • Michał Kleina i Adam Baranowski
    • Konkurs „Sierpień 1980”
  • Przemek Rathnow
    • Konkurs Informatyczny
    • 8 miejsce w XVIII Otwartych Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
  1. Sara Lubner i Klaudia Press
  • 1 miejsce w konkursie szkolnym na prezentację w ramach Tygodnia Europejskiego „Co Gdynia zyskała dzięki funduszom europejskim”
  1. Szkolny Konkurs Wiedzy o Francji
  • Oskar Nguyen Hu – I miejsce
  • Michał Kubica – II miejsce
  • Marta Biniek – III miejsce
  1. 5. Patrycja Marciniak
  • I miejsce w Konkursie Pięknego Czytania w Jęz. Niemieckim
  1. Olimpiada Odczytywania Mowy z Ust – Sławno 2014
  • Klaudia Gnyska - III miejsce
  • Dawid Konkol – IV miejsce

oraz I miejsce drużynowo

  1. Rejonowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • Patryk Wojciechowski
  • Maksymilian Łapiński
  • Konrad Piotrowski
  1. Wiktoria Adamczyk – wyróżnienie w konkursie „Odkrywamy talenty na Pomorzu”.
  2. Karolina Małkiewicz – wyróżnienie w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy dla uczniów niepełnosprawnych szkół ponadgimnazjalnych.
  3. Marsz na orientację  i gra terenowa „Nowe Czaple 2014”:
  • Dawid Konkol
  • Klaudia Gnyska
  • Natalia Chodak
  • Jakub Ruciński
  • Sylwia Gierszewska
  • Anna Komar

 

 

 

KONKURSY CZYTELNICZE

 

  1. Konkurs czytelniczy „W świecie magii i przygód Harrego Pottera”
  • Michał Kubica – I miejsce
  • Michał Kleina i Patrycja Kamińska – II miejsce
  • Oktawia Wilk – III miejsce
  1. Konkurs mitologiczny „ Na uczcie u władców Olimpu”
  • Adam Bartłomiejczyk – I miejsce
  • Wojciech Owerko – II miejsce
  • Jędrzej Langowski – III miejsce
  1. Konkurs „Wiedzy o książce i bibliotece”
  • Wiktoria Lewandowska, Filip Natucki, Klaudia Zielińska – I miejsce
  • Dawid Wasielewski – II miejsce
  • Dominika Maciąg – III miejsce

 

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

  1. Szkolny Konkurs Fotograficzny „Pod dachami Paryża”
  • Milena Kamińska – I miejsce
  • Wiktoria Adamczyk – II miejsce
  • Michał Kubica – III miejsce
  1. Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
  • I miejsce - kl.IIIA i IIIC za „Wiązankę świąteczną”
  • II miejsce – kl.IB
  • III miejsce – kl.IIB
  1. 3. Zespół „Krasnoludki” ze SP dla Dzieci Niedosłyszącychw składzie:

Piotr Rozbicki, Natalia Szarafin, Agnieszka Konkol, Karolina Milewska, Zuzanna Białek, Marcelina Rynkowska, Krzysztof Pietrzykowski

  • I miejsce w IX Międzyszkolnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcychza przedstawienie „Pinokio”
  • w XIII Gdyńskim Przeglądzie Twórczości Teatralnej „My zaczarowani teatrem” -  liczne nagrody i pamiątkowe dyplomy
  1. VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy lasu”. Wyróżnienie otrzymały:
  • Marcelina Rynkowska, Zuzanna Błajek, Karolina Milewska
  1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”
  • I miejsce w szkole Bartosz Pruński(IIIC)
  • I miejsce w Liceum Wernika Wójcik (II LN)
  1. Szkolny Konkurs Fotograficzny z okazji Światowego Dnia Turystyki
  • Jakub Choszcz - I miejsce
  • Klaudia Zielińska – II miejsce
  • Paulina Kozłowska – III miejsce
  1. Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Widziane z bliska”
  • Weronika Wójcik
  1. III Międzyszkolny Kabareton Młodych – konkurs miejski dla szkół podstawowych z Gdyni
  • klasa IVci VIcSP: Dawid Konkol,Weronika Bielska, Emilia Cichosz, Oliwia Małkowska, Paweł Wujkowski.

 

 

 

 

 

 

WOLONTARIAT

  • Oktawia Wilk
  • Wiktoria Adamczyk
  • Przemek Rathnow
  • Kacper Marszałek

 


 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

TURNIEJE, ZAWODY, KONKURSY I OLIMPIADY SPORTOWE

 

  • Wojewódzka Gimnazjada  Lekkoatletyczna
    • bieg na 300 m – IV miejsce
    • bieg na 1000 m – I miejsce
    • bieg na 100 m – III miejsce
    • Gdyńska Liga Lekkoatletyczna
      • bieg na 50 m dziewcząt – I miejsce
      • bieg na 50 m chłopców – I miejsce
      • Mistrzostwa Gdyni w piłce koszykowej
        • chłopców – II miejsce
        • dziewcząt – V miejsce
        • Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
          • chłopcy – etap rejonowy – I miejsce
          • dziewczęta – etap rejonowy – V miejsce
          • Półfinał XV Wojewódzkiej Gimnazjady Młodz. Szkol. wdrużynowym tenisie stołowym
            • dziewczęta – III miejsce
            • Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Bowlingu
              • dziewczęta – III miejsce
              • Rejonowe Igrzyska Unihokeja
                • dziewczęta – I miejsce
                • chłopcy – I miejsce
                • Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego
                  • dziewczęta  - I miejsce
                  • chłopcy – I miejsce
                  • rejonowe Rozgrywki Piłki Ręcznej
                    • dziewczęta – II miejsce
                    • Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kolarstwie Szosowym
                      • Kacper Wiszniewski

 

 

 

LISTA ZWYCIĘZCÓW:

 

Basia Szczupan

Kacper Marszałek

Kacper Rasmus

Przemek Rathnow

 

Agnieszka Pełkowska

Paulina Sianowska

Laura Wołcz

Zuzanna Dziób

Julia Kowalczuk

Natalia Suchoparska

 

Zuza Kaźmierczak

Natalia Kłosinska

Monika Baran

Sylwia Gierszewska

Eliza Fronszczyk

Karolina Machol

Dominika Machol

Anita Mazur

Paulina Guzikowska

Oliwia Cegiełka

Natalia Zakrent

Nicola Szlachcikowska

Patrycja Marciniak

Natalia Fidecka

Barbara Kamińska

Bartek Borzyszkowski

Ernest Kłopotek

Michał Szarnecki

Maciej Kaczmarek

Kacper Lewandowski

Patryk Suworow

Patryk Skowroński

Dawid Podedworny

Maksymilian Łapinski

Jonatan Pasieka

Kacper Białk

Adam Baranowski

 

 

LISTA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH, ARTYSTYCZNYCH  I SPORTOWYCH

Rok szkolny 2012/2013

Konkursy przedmiotowe

1.      Maciej Nowakowski

·         finalista Wojewódzkiego Konkursu z Geografii

·         etap rejonowy Konkursu „Grudzień 1970”

·         członek zwycięskiej drużyny Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Europie – III miejsce

2.      Wojciech Górecki

·         finalista Wojewódzkiego Konkursu z Geografii

·         etap rejonowy Konkursu J. Angielskiego

·         zwycięzca Konkursu Wiedzy o Unii  Europejskiej (nagroda – wyjazd do Brukseli)

3.      Magda Wasilewska

·         etap rejonowy Konkursu J. Angielskiego

4.      Marta Wiśniewska

·         etap rejonowy Konkursu Chemicznego

·         etap rejonowy Konkursu Języka Polskiego

·         członkini zwycięskiej drużyny Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Europie – III miejsce

·         I miejsce w szkolnym konkursie ”Spelling Contest”

·         I miejsce w szkolnym konkursie „Wokół Konstytucji 3 Maja”

5.      Katarzyna Dawidowska

·         etap rejonowy Konkursu Chemicznego

6.      Anna Gronowicz

·         etap rejonowy Konkursu Języka Polskiego

·         XVI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji „Dolina Loary” (bardzo dobry wynik!) w etapie rejonowym

7.      Sylwia Kujawa

·         etap rejonowy Konkursu „Grudzień 1970”

8.      Aleksandra Grzenkowicz

·         XVI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji „Dolina Loary” (bardzo dobry wynik!) w etapie rejonowym

 

9.      Andrzej Seńczuk            -------

10.  Bogusław Szymański     -------

11.  Natalia Suchoparska     -------

 

Uczestniczyli w Programie Edukacyjnym „Odyseja Umysłu” w konkursie drużynowym na Eliminacjach Regionalnych – 5. miejsce

 

 

12.  Konrad Piotrowski

·         zwycięzca Konkursu Wiedzy o Unii  Europejskiej (nagroda – wyjazd do Brukseli)

·         członek zwycięskiej drużyny Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Europie – III miejsce

·         III miejsce w  Konkursie Wiedzy o Książce i Bibliotece

·         zwycięzca etapu szkolnego konkursu „Talerz zdrowia skutecznym narzędziem zdrowego odżywiania”

13.  Iwona Adamczyk

·         XVI Ogólnopolska Olimpiada Języka Migowego i Miganego – V miejsce

14.  Michał Kubica

·         I miejsce w szkolnym Konkursie Wiedzy o Francji

·         I miejsce w szkolnym Konkursie Mitologicznym „W Krainie władców Olimpu”

·         I miejsce w szkolnym Konkursie Czytelniczym „Śladami Władcy Pierścieni”

15.  Paweł Grzyszczak

·         II miejsce w szkolnym Konkursie Mitologicznym „W Krainie władców Olimpu”

·         III miejsce w szkolnym Konkursie Czytelniczym „Śladami Władcy Pierścieni”

16.  Monika Baran

·         I miejsce w  Konkursie Wiedzy o Książce i Bibliotece

17.  Wojciech Owerko

·         II miejsce w  Konkursie Wiedzy o Książce i Bibliotece

18.  Jakub Michalski

·         III miejsce w szkolnym Konkursie Mitologicznym „W Krainie władców Olimpu”

19.  Andrzej Adamczyk

·         II miejsce w szkolnym Konkursie Czytelniczym „Śladami Władcy Pierścieni”

20.  Michał Kleina

·         III miejsce w szkolnym Konkursie Czytelniczym „Śladami Władcy Pierścieni”

21.  Kacper Wiszniewski

·         II miejsce w szkolnym Konkursie Wiedzy o Francji

22.  Marta Biniek

·         III miejsce w szkolnym Konkursie Wiedzy o Francji

 

Konkursy sportowe

1.      Daria Szewczyk

·         II miejsce w biegu na 2000m w Mistrzostwach Gdyni w Biegach Indywidualnych

·         I miejsce w biegu na 2000m w I Pikniku Kulturalno-Rekreacyjnym organizowanym przez Radę Dzielnicy Redłowo

·         II miejsce w biegu na 60m w Gdyńskiej Lidze Lekkoatletycznej

·         udział w biegu z okazji Święta Niepodległości

2.      W I Pikniku Kulturalno-Rekreacyjnym, w biegu na 2000m:

·         Krystian Paterka – II miejsce

·         Kuba Borzym – III miejsce

w tymże pikniku, w biegu na 4000m:

·         Wojtek Nowak I miejsce

3.      Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego (organizowany przez naszą szkołę)

 

·         Patrycja Biniek       --------------

·         Klaudia Witkowska -------------

I miejsce

 

 

 

·         Michał Szarnecki-------------

·         Maciej Kaczmarek-----------

I miejsce

 

4.      Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych

·         Klaudia Lenarczyk ----------

·         Patrycja Biniek -------------                 III miejsce

·         Klaudia Witkowska --------

 

·         Michał Szarnecki ----------

·         Maciej Kaczmarek --------                 V miejsce

·         Norbert Kokowski ---------

5.      W halowej piłce nożnej – Młodzieżowy Wicemistrz Polski

·         Klaudia Lenarczyk II miejsce

6.      Rejonowe zawody sportowe w unihokeju dziewcząt – II miejsce

·         Klaudia Witkowska

·         Daria Hinz

·         Natalia Piotrowska

·         Karolina Bujak

·         Klaudia Lenarczyk

7.      Rejonowe zawody sportowe w unihokeju chłopców – II miejsce

·         Bartosz Lenarczyk

·         Kuba Borzym

·         Rafał Licbarski

·         Ernest Kłopotek

·         Jonatan Pasieka

·         Przemysław Rathnow

·         Kacper Marszałek

·         Dawid Orzoł

8.      Rejonowe zawody sportowe – piłka koszykowa – I miejsce

·         Karolina Bujak

·         Klaudia Witkowska

·         Paulina Adamska

·         Karolina Osipuk

·         Natalia Suchoparska

·         Klaudia Lenarczyk

·         Ada Gałek

·         Natalia Fidecka

9.      Mistrzostwa Gdyni w lekkiej atletyce

·         Daria szewczyk – I miejsce

·         Kacper Wiszniewski – VII miejsce

·         Jakub Sadowski – V miejsce

o   również II miejsce w pchnięciu kulą – Gdyńska Liga Lekkoatletyczna

10.  Oktawia Wilk – osiągnięcia szachowe

·         Eliminacje do Ogólnopolskiej  Olimpiady Młodzieżowej w Sportach Umysłowych, Finałów Polski Młodzików – I miejsce

·         Turniej Szachowy o Puchar Pomorskiej Akademii Szachowej – I miejsce

·         Mistrzostwa Juniorów sekcji Szachowej klubu Marynarki Wojennej III miejsce

·         Inddywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach – II miejsce

·         Turniej Przyszłych arcymistrzyń Gdańsk – II miejsce

11.  Kacper Rasmus

·         I miejsce w Gdyni 60 m – Gdyńska Liga Lekkoatletyczna

·         I miejsce na Pomorzu – 60 m

·         XVII miejsce w Polsce – 60 m

 

obecność w kadrze Pomorza.

JSN Kido template designed by JoomlaShine.com
DMC Firewall is a Joomla Security extension!