Dyrektor szkoły: Jolanta Kasperek - Sut (chemia)

Wicedyrektor: Iwona Paszkiewicz (język polski)

Nauczyciele:
  • Abramowicz Adrianna - matematyka, informatyka
  • Andrys Ewa - j. francuski, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Baranowska Beata - rewalidacja
  • Barbarewicz Joanna - psycholog
  • Bień Tadeusz - biologia, informatyka
  • Błajek Alicja - matematyka
  • Bożek Joanna - pedagog
  • Czubak Magdalena - matematyka
  • Dominiak Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna
  • Durowska Danuta - edukacja wczesnoszkolna
  • Dydek Katarzyna - wychowanie fizyczne
  • Folkierska - Żukowska Małgorzata - logopeda
  • Gosińska Anna - j. polski
  • Grabowska - Stosik Aleksandra - edukacja wczesnoszkolna, religia
  • Gradowska Anna - historia, wos, wdż
  • Grunwald Monika - edukacja wczesnoszkolna,  j. angielski
  • Hyży Hanna - religia, wdż
  • Jellonnek Justyna - historia, wos
  • Kadelska Barbara - biblioteka
  • Kitłowska - Kurpiel Marzena - logopeda
  • Klepacka - Drzazga Barbara - urlop zdrowotny
  • Korczak Katarzyna - język angielski
  • Kucik Katarzyna - język angielski
  • Lewandowski Szymon - muzyka,  zajęcia artystyczne
  • Łomża Justyna - edukacja wczesnoszkolna
  • Madejski Piotr - wychowanie fizyczne
  • Michna Patryk - wychowanie fizyczne
  • Motyńska Joanna - j. niemiecki, j. hiszpański
  • Natucka Magdalena - j.angielski, podstawy przedsiębiorczości
  • Pankau Anna - edukacja wczesnoszkolna
  • Pietruczuk Katarzyna -geografia, przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Sadowska Janina - chemia
  • Skrodziuk Zofia - j. polski
  • Stefaniak Grażyna - j. polski
  • Szafrańska Agata - fizyka
  • Szumińska Hanna - urlop zdrowotny
  • Taranda Katarzyna - j. polski
  • Wagner Maja - urlop wychowawczy
  • Wojtek - Tarasiewicz Anna - plastyka, technika, wiedza o kulturze, zajęcia techniczne, zajęcia artystyczne
  • Zasadzińska Magdalena- edukacja wczesnoszkolna
  • Żmich Ireneusz - informatyka, fizyka

Pracownicy administracji:

  • Szewczuk Katarzyna – kierownik administracyjny
  • Gałkiewicz Katarzyna – główna księgowa
  • Grużyńska Małgorzata – intendentka
  • Rejent Katarzyna - sekretarka szkoły
  • Stromska Emilia – księgowa

Pracownicy obsługi:

  • Bobiak Zofia
  • Dargacz Sabina
  • Grześkowiak Adela
  • Fierka Katarzyna
  • Kaszubowska Maria
  • Koziej Teodora
  • Kucharski Krzysztof
  • Maziarz Wojciech
  • Potrac Natalia
  • Ropela Elżbieta
  • Stojanowski Ryszard
  • Szwałek Gabriela
  • Trzonkowski Antoni
  • Warmowska Elżbieta

 

JSN Kido template designed by JoomlaShine.com
DMC Firewall is a Joomla Security extension!