Dyrektor szkoły: Jolanta Kasperek - Sut (chemia)

Wicedyrektor: Iwona Paszkiewicz (język polski)

Nauczyciele:
  • Abramowicz Adrianna - matematyka, informatyka
  • Andrys Ewa - j. francuski, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Baranowska Beata - rewalidacja
  • Barbarewicz Joanna - psycholog
  • Bień Tadeusz - biologia, informatyka
  • Błajek Alicja - matematyka
  • Bożek Joanna - pedagog
  • Czubak Magdalena - matematyka
  • Dominiak Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna
  • Durowska Danuta - edukacja wczesnoszkolna
  • Dydek Katarzyna - wychowanie fizyczne
  • Folkierska - Żukowska Małgorzata - logopeda
  • Gosińska Anna - j. polski
  • Grabowska - Stosik Aleksandra - edukacja wczesnoszkolna, religia
  • Gradowska Anna - historia, wos, wdż
  • Grunwald Monika - edukacja wczesnoszkolna,  j. angielski
  • Hyży Hanna - religia, wdż
  • Jellonnek Justyna - historia, wos
  • Kadelska Barbara - biblioteka
  • Kitłowska - Kurpiel Marzena - logopeda
  • Klepacka - Drzazga Barbara - urlop zdrowotny
  • Korczak Katarzyna - język angielski
  • Kucik Katarzyna - język angielski
  • Lewandowski Szymon - muzyka,  zajęcia artystyczne
  • Łomża Justyna - edukacja wczesnoszkolna
  • Madejski Piotr - wychowanie fizyczne
  • Michna Patryk - wychowanie fizyczne
  • Motyńska Joanna - j. niemiecki, j. hiszpański
  • Natucka Magdalena - j.angielski, podstawy przedsiębiorczości
  • Pankau Anna - edukacja wczesnoszkolna
  • Pietruczuk Katarzyna -geografia, przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Sadowska Janina - chemia
  • Skrodziuk Zofia - j. polski
  • Stefaniak Grażyna - j. polski
  • Szafrańska Agata - fizyka
  • Szumińska Hanna - urlop zdrowotny
  • Taranda Katarzyna - j. polski
  • Wagner Maja - urlop wychowawczy
  • Wojtek - Tarasiewicz Anna - plastyka, technika, wiedza o kulturze, zajęcia techniczne, zajęcia artystyczne
  • Zasadzińska Magdalena- edukacja wczesnoszkolna
  • Żmich Ireneusz - informatyka, fizyka

Pracownicy administracji i obsługi:

  1. Bieńkowska Agnieszka
  2. Bobiak Zofia
  3. Borkowska Olga
  4. Bronk Danuta
  5. Dargacz Sabina
  6. Drywa Krystyna
  7. Gajewska Anna
  8. Gałkiewicz Katarzyna
  9. Gosińska Anna
  10. Grużyńska Małgorzata
  11. Grześkowiak Adela
  12. Kucharski Krzysztof
  13. Krawieczyńska Dorota
  14. Maziarz Wojciech
  15. Potrac Natalia
  16. Rejent Katarzyna
  17. Stojanowski Ryszard
  18. Stromska Emilia
  19. Szewczuk Katarzyna
  20. Trepczyk Katarzyna
  21. Trzonkowski Antoni
  22. Warmowska Elżbieta

 

JSN Kido template designed by JoomlaShine.com
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd