Rada Rodziców stanowi ważny filar wspierający działalność dydaktyczną, wychowawczą i organizacyjną naszej szkoły. Czynny udział rodziców w procesie nauczania, kształtowania postaw dzieci, przekazywania im systemu wartości wspomaga i uzupełnia oddziaływania kadry pedagogicznej. Ponadto Rada Rodziców finansuje nagrody w licznych szkolnych konkursach oraz dla najlepszych uczniów na zakończenie roku szkolnego, współorganizuje szkolne imprezy (festyny, Dzień Dziecka itd.), wyposaża szkołę w pomoce dydaktyczne.

Rada Rodziców wspiera różne szkolne akcje, inicjatywy i działania. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia wszystkich rodziców. Bez Waszego zaangażowania i Waszej pomocy finansowej nie zdziałamy wiele !

Numer konta Rady Rodziców przy ZSO nr 6:

PKO BANK POLSKI