Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Akcja strajkowa w naszej szkole jest kontynuowana w okresie przerwy świątecznej (18- 23 kwietnia).

O zmianie sytuacji zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani.

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Akcja strajkowa w naszej szkole nadal trwa.

Bardzo dziękujemy za wsparcie.

O zmianie sytuacji zostaną Państwo natychmiast poinformowani.

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Serdecznie dziękuję za zrozumienie i wsparcie okazane Dyrekcji, nauczycielom i szkole w tym trudnym okresie.

Jednocześnie informuję, że w związku z kontynuacją akcji strajkowej w najbliższy poniedziałek 15 kwietnia oraz najprawdopodobniej w kolejnych dniach szkoła nie będzie w stanie zapewnić realizacji zajęć edukacyjnych i opiekuńczych, w tym również wyjść i wycieczek.

W dalszym ciągu bardzo proszę o zrozumienie sytuacji i w miarę możliwości zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie.

Jolanta Kasperek- Sut - dyrektor ZSO nr 6 w Gdyni

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszam jutro na godz. 8:40 na egzamin gimnazjalny z części językowej, który zostanie przeprowadzony przez zewnętrzne zespoły nadzorujące.

P.S.

Przypominam o zabraniu czarnego długopisu i obowiązkowo legitymacji szkolnej.

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszam jutro na godz. 8:40 na egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej, który zostanie przeprowadzony przez zewnętrzne zespoły nadzorujące.

P.S.

Przypominam o zabraniu czarnego długopisu, linijki i obowiązkowo legitymacji szkolnej.

DRODZY RODZICE!

W ZWIĄZKU Z ROZPOCZĘTĄ W DNIU DZISIEJSZYM AKCJĄ STRAJKOWĄ, W KTÓREJ UDZIAŁ BIERZE 100% NAUCZYCIELI SZKOŁA NIE JEST W STANIE, W DNIU JUTRZEJSZYM , 9. KWIETNIA ZAPEWNIĆ REALIZACJI ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH I OPIEKUŃCZYCH.
W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ O ZROZUMIENIE SYTUACJI I W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZAPEWNIENIE OPIEKI DZIECIOM WE WŁASNYM ZAKRESIE.

O ZAISTNIAŁYCH ZMIANACH ZOSTANĄ PAŃSTWO NATYCHMIAST POINFORMOWANI.

JOLANTA KASPEREK- SUT - DYREKTOR ZSO NR 6 W GDYNI

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszam jutro na godz. 8:40 na egzamin gimnazjalny z części humanistycznej, który zostanie przeprowadzony przez zewnętrzne zespoły nadzorujące.

P.S.

Przypominam o zabraniu czarnego długopisu i obowiązkowo legitymacji szkolnej.

Szanowni Państwo!

Zgodnie z otrzymanym  dnia 28 marca 2019 r. pismem ze Związku Nauczycielstwa Polskiego informuję, że wyniki referendum strajkowego wskazują na duże prawdopodobieństwo przystąpienia pracowników Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdyni do akcji strajkowej od dnia 8 kwietnia 2019 r., w związku z czym szkoła nie będzie mogła zapewnić opieki Państwa dzieciom.

W czasie strajku na stanowiskach pozostaje zespół kierowniczy.

O zmianach sytuacji będę Państwa informowała na bieżąco.