ul. Miła 100, 70-000 Gdynia, Polska
Pn. - Pt. : 7.00 - 18.00

Otwarcie nowej sali komputerowej

Z ogromną radością informujemy, że Gimnazjum nr. 10 w Gdyni ma teraz nowoczesną salę komputerową! Po kilku miesiącach prac modernizacyjnych, sala jest teraz wyposażona w najnowsze komputery i oprogramowanie edukacyjne, które z pewnością przyczynią się do podniesienia jakości nauczania.

Nowa sala komputerowa to nie tylko miejsce nauki, ale też centrum innowacji, gdzie uczniowie mogą eksplorować nowe technologie, programować, tworzyć projekty multimedialne i rozwijać swoje umiejętności cyfrowe.

Sukces naszych uczniów w Olimpiadzie Matematycznej

Gratulacje dla naszych młodych matematyków, którzy osiągnęli znakomite wyniki w tegorocznej Olimpiadzie Matematycznej! To dowód na to, jak wysoki poziom nauczania matematyki jest prowadzony w naszym gimnazjum.

Chcielibyśmy podziękować nauczycielom za ich ciężką pracę i zaangażowanie w przygotowanie uczniów do konkursu. Jesteśmy dumni z każdego uczestnika i życzymy im dalszych sukcesów!

Wycieczka klasowa do Warszawy

Uczniowie klasy 3B mieli niepowtarzalną okazję odwiedzić stolicę Polski w ramach wycieczki klasowej. Podczas trzydniowego pobytu mieli okazję zwiedzić najważniejsze zabytki oraz uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych.

Wycieczka dostarczyła uczniom mnóstwo niezapomnianych wrażeń i doświadczeń. Dziękujemy opiekunom za organizację i dbałość o bezpieczeństwo naszych uczniów.

Dni Otwarte Gimnazjum nr. 10

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przyszłymi uczniami i ich rodziców na Dni Otwarte naszej placówki! Będzie to świetna okazja, aby bliżej poznać życie szkolne, nauczycieli oraz nasze metody nauczania.

Podczas Dni Otwartych przewidziane są prezentacje, spotkania z nauczycielami, a także mini lekcje, dzięki którym można poczuć atmosferę nauki w Gimnazjum nr. 10.

Warsztaty artystyczne z gośćmi specjalnymi

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole znanych artystów, którzy prowadzili warsztaty dla naszych uczniów. Była to wyjątkowa okazja do zdobycia praktycznej wiedzy z dziedziny sztuki i kultury.

Uczniowie mieli okazję pracować ramię w ramię z profesjonalistami, tworzyć własne projekty oraz dowiedzieć się więcej o ścieżce kariery w świecie sztuki.

Zbiórka dla schroniska dla zwierząt

Nasz samorząd uczniowski zorganizował zbiórkę dla lokalnego schroniska dla zwierząt. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za hojne dary - karmę, zabawki oraz akcesoria dla zwierząt.

Dzięki naszej wspólnej pracy udało się zebrać duże ilości potrzebnych artykułów. Jesteśmy dumni z naszej społeczności, która zawsze jest gotowa niesienia pomocy.

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej

W ubiegły piątek odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum nr. 10 w piłce nożnej. Turniej zgromadził drużyny z każdej klasy, które rywalizowały o tytuł mistrza szkoły.

Gratulacje dla klasy 2A, która po zaciętej walce zdobyła pierwsze miejsce! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację oraz kibicom za wspaniałą atmosferę podczas turnieju.

Masz pomysł? Podziel się z nami!

Wierzymy, że każdy członek naszej społeczności szkolnej ma coś cennego do zaoferowania. Czy to innowacyjny pomysł na warsztaty, propozycję zmiany w funkcjonowaniu szkoły, czy inicjatywę charytatywną - każdy pomysł jest dla nas cenny i wart rozważenia.

Jeśli masz inicjatywę lub pomysł, który chciałbyś wprowadzić w życie w naszej szkole, zachęcamy do kontaktu. Nasi koordynatorzy z chęcią wysłuchają Twoich sugestii i pomogą w ich realizacji. Twój głos ma znaczenie, a razem możemy uczynić nasze gimnazjum jeszcze lepszym miejscem!